Reklama
Reklama

3. Poznań Półmaraton już za 40 dni!

Już za niespełna 40 dni odbędzie się trzecia edycja poznańskiego półmaratonu. Do tej pory swój udział zapowiedziało ponad 1100 zawodników.

Do limitu 3000 uczestników jeszcze daleko, należy jednak pamiętać, że zapisy przyjmowane będą jeszcze tylko przez 30 dni, bowiem ostateczny termin zapisów mija z dniem 15 marca br. Zapisywać można się bezpośrednio w biurze półmaratonu lub wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.halfmarathon.poznan.pl a także wysyłając kartę zgłoszeniową na adres biura półmaratonu. Koszt wynosi 45 zł brutto.

Coraz większe zainteresowanie biegami długodystansowymi sprawia, że każdego roku w tego typu zawodach bierze udział rekordowa liczba uczestników. Czy tak będzie i w tym roku? Czy będziemy świadkami kolejnego "biegowego boomu"?

W tym roku oprócz półmaratonu dla biegaczy, odbędzie się też półmaraton dla rolkarzy i wózkarzy. Każdy zawodnik, który w regulaminowym czasie (3h) pokona dystans 21,197 km otrzyma medal a pierwsza trójka zawodników w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn puchary oraz nagrody finansowe.

Ponadto na mecie każdy zawodnik otrzyma ciepły posiłek oraz złocisty napój "regenerujący".

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
40.15 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro