Reklama
Reklama

Przedwalentynkowe zakupy

Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia
Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia

W niedzielę dzień zakochanych. Dla niektórych z nich ten tydzień upłynął pod znakiem szału zakupów. Poznaniacy zakupy przed Walentynkami najchętniej robią w sklepach z bielizną. Są i tacy, którzy prezentu dla ukochanej osoby szukają w sex shopach. Co jest znakiem czasu, popularność tracą czekoladki.

14 lutego już w niedzielę. Badający sprawę przedwalentynkowych zakupów reporterzy WTK doszli do wniosku, że to właśnie sklepy z bielizną przeżywają największe oblężenie. Nie brakuje jednak par, które z okazji Walentynek postanowiły poeksperymentować. W tym tygodniu sklepy z erotycznymi gadżetami klientów miały dziś więcej niż zazwyczaj.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Sprzedawcy poznańskich sex shopów nie chcieli ugościć wczoraj kamer WTK. Chodzi oczywiście o dyskrecję. Tym czasem największy wybór seks-zabawek jest w Internecie. Coś dla siebie znajdą tam zarówno ci bardziej pruderyjni, jak i pozbawieni zahamowań. Bo w miłości ponoć równie ważny jak romantyzm, jest element zaskoczenia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
33.55 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro