Reklama
Reklama

Przygotowania do Walentynek pełną parą - kreatywność studentów nie zna granic(video)

Widocznie przygotowania do Walentynek ruszyły pełną parą. Sposobów wyznawania miłości drugiej osobie jest niezwykle dużo. Jeden z nich zaprezentowali studenci z Uniwersytetu Ekononicznego. W wręczeniu kwiatów nie przeszkodził nawet odbywający się na sali wykład.

Studenci postanowili urozmaicić sobie czas nauki i w czasie wykładu wręczyć pewnej dziewczynie bukiet kwiatów. Stwierdzili, że przerywnik w zajęciach może pozytywnie wpłynąć na siedzącą w ławkach młodzież. Zorganizowali więc orkiestrę, która przygrywałaby całej scenie oraz znaleźli operatora który akcję nakręcił. Dziewczyna, która jest bohaterką całego filmu została wybrana losowo Po spełnieniu określonych kryteriów, właśnie ta dziewczyna została wybrana przez chłopaka wręczającego kwiaty.- opowiada Krzysztof Stanisławek, pomysłodawca wydarzenia - Po zakończeniu zajęć dziewczynie wytłumaczono idee akcji. jak dodaje - Wybranka okazała wyrozumiałość.

O akcji poinformowany był wykładowca. "Wiedział, że coś się będzie działo, ale nie zdawał sobie dokładnie sprawy z tego, co to będzie" - dodaje Stanisławek.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega!
17℃
6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
14.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro