Reklama
Reklama

Nowy biurowiec w Poznaniu!

fot. Tomasz Szwajkowski

Poznań już niedługo będzie posiadał dodatkowe 20 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Nowoczesny budynek powstaje przy zbiegu ulic Hetmańskiej i Góreckiej. Po ukończeniu będzie to jeden z największych tego typu obiektów w mieście.

Budynek zostanie otwarty pod koniec czerwca br. Skalar Office Center wyrósł przy ulicy Góreckiej 1. Po ukończeniu, powierzchnia biurowa obiektu będzie wynosić 20 tysięcy metrów kwadratowych.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


W Skalarze swoją siedzibę znajdą firmy, których działalność będzie związana z branżą ubezpieczeniową, finansową i informatyczną. Przede wszystkim będą to firmy świadczące swoje usługi dla biznesu. Dzięki temu Poznań ma być atrakcyjniejszy dla lokowania nowych inwestycji. W Skalarze swoje siedziby będą mieć firmy, które jeszcze w Polsce nie funkcjonują.

Inwestycja będzie kosztować około stu milionów złotych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro