Reklama

Z dzieckiem do kina?

Rodzice, którzy kochają nie tylko swoje pociechy, ale też dobre filmy, z pewnością skorzystają z propozycji Kina Muza. W każdą niedzielę o godzinie 12 odbywają się tam bowiem seanse przystosowane do obecności dzieci na sali kinowej. Rodzice nie muszą już wynajmować opiekunki, czy ustalać między sobą - kto tym razem zostaje z pociechą w domu.

Kino Muza zadbało o to, by ci mali i ci więksi czuli się na sali kinowej komfortowo. Gdy rodzice oglądają premierowy pokaz, ich pociechy mogą bez problemów siedzieć na kolanach. Dźwięk w filmie jest delikatnie wyciszony, a światło na sali lekko zapalone - wszystko po to, by najłomdsi się nie wystraszyli. Mamy ucieszą się z dostępu do przewijaka i specjalnie wyznaczonego miejsca na wózki.

Starsze dzieci z pewnością spędzą czas w kąciku do zabaw przygotowanym pod ekranem. A gdy zgłodnieją, rodzice mogą im zafundować przekąski z Muza Art Cafe.

Dziś o 12 w Muzie premierowy pokaz brytyjskiego filmu "Fish Tank". Za bilety zapłacimy 13 zł (ulgowy) i 15 zł(normalny). Dzieci do 6 roku życia - wstęp wolny.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
5℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
38.20 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro