Reklama
Reklama

AWF: Studenci będą promować stadion

fot. Piotr Wagner
fot. Piotr Wagner

Akademia Wychowania Fizycznego podpisała umowę ze spółką Euro Poznań 2012. Dzięki porozumieniu, studenci będą mogli odbywać praktyki zawodowe w siedzibie spółki. Uczestnikom da to możliwość rozwoju i zdobycia wielu nowych umiejętności i doświadczenia.

Praktyki będą mogli odbywać studenci niedawno otwartego kierunku Sport. O miejsce starać się mogą studenci specjalności Organizacja i Zarządzanie Obiektami Sportowymi oraz Trenerskiej. Zainteresowanie już jest spore. Do biura karier uczelni już wpłynęło kilkanaście aplikacji.

Podczas praktyk studenci będą mieli okazję zapoznać się z formami promocji stadionu i komercjalizacją obiektu. Ponadto zdobędą umiejętności w zakresie administracji wirtualnym stadionem, przygotowania materiałów informacyjnych oraz obsługi spotkań z kontrahentami.

Staże i praktyki finansowane są z budżetu Unii Europejskiej w ramach pozyskanych przez uczelnie środków z funduszy unijnych. AWF chce współpracować także z innymi firmami i drużynami, w których studenci mogliby odbywać praktyki.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
8.36 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro