Reklama

Nowy cykl spotkań rusza w CK Zamek

W niedzielę rozpocznie się nowy cykl spotkań w CK Zamek zatytułowany "2010 - Stulecie zamku". W ramach prezentacji, przedstawiona zostanie historia zamku. Początek zwiedzania o godzinie 11.15. Niedziela na Zamku to także dzień bez biletów wstępu.

W ramach nowego cyklu wydarzeń, poznaniacy i turyści będą mogli zapoznać się z historią Centrum Kultury Zamek. Zaprezentowane zostaną też pamiątki związane z działalnością Zamku. Tematem pierwszego spotkania będą losy zamkowych mebli, o których opowie Janusz Pazder. Spotkanie odbędzie się w sali 117. Początek o godzinie 11.15.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


O 12.00 tradycyjnie już wyruszy wycieczka po Zamku z przewodnikiem. Zbiórka w wieży zegarowej. Godzinę później w Galerii Fotografii pf rozpocznie się spotkanie ze Stefanem Wojneckim, który opowie o swojej twórczości na wystawie "Społeczeństwa sieci".

Niedziela jest dniem, w którym nie trzeba kupować biletów wstępu, aby zobaczyć wystawy prezentowane na Zamku. Ekspozycje można zwiedzać od 11.00 do 19.00.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
36.31 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro