Reklama

Kładka nad ul. Witosa znów do remontu?

W ubiegłym tygodniu skończył się, trwający trzy miesiące, remont kładki nad ul. Witosa. Otrzymaliśmy informację od widza Telewizji WTK, że przejście nad ruchliwą ulicą ponownie nadaje się do remontu. Okazuje się, że już po kilku dniach użytkowania, kładka zaczęła się sypać.

Mieszkańcy okolicy ul. Wincentego Witosa długo czekali na wyremontowanie kładki, która umożliwia im bezpieczne przejście na drugą stronę jezdni. Naprawy trwały jednak bardzo długo. Obecnie kładkę oddano do użytku. Jeden z widzów Telewizji WTK, zaniepokojony widokiem sypiącego się "nowego" przejścia - zaalarmował stację.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Na schodach widać duże pęknięcia o grubości jednego palca. Spore wyrwy widać również na bokach konstrukcji. Co na to mieszkańcy? Nic nie możemy zrobić - skarżą się. Kładkę budowano szybko i nie przykładano się do tego. Jakość materiałów też pozostawia wiele do życzenia. A termin prac? Kto wymyślił, żeby robić remont podczas jesieni i zimy? - mówią.

Zarząd Dróg Miejskich zapewnia, że remont jeszcze się nie zakończył. Kolejne prace będą wykonywane, gdy zrobi się cieplej.

Kładka została wybudowana w latach 70. i jej remont był konieczny, ze względu na bardzo zły stan techniczny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro