Racowisko w centrum Poznania
Dodano 1 godzina temu
Kibice Lecha Poznań pamiętają o bohaterach.
Już po głównych uroczystościach w centrum miasta przy Pomniku Poznańskiego Czerwca 1956 tłumnie pojawili się fani Kolejorza. "Tradycyjnie zapraszamy 28 czerwca pod Pomnik Ofiar Czerwca 1956! Uczcijmy godnie 70. rocznicę tego wydarzenia! Widzimy się o 20!" - zachęcali organizatorzy.
Tradycyjnie wydarzenie zakończone zostało efektownym racowiskiem.

