Akcja służb na terenie jednej z firm w regionie. Mężczyzna wpadł do zbiornika
Dodano 2 godziny temu
Na miejsce zadysponowano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wysokościowego z Poznania oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Jak przekazał oficer dyżurny, zgłoszenie wpłynęło do służb w niedzielę rano. Na terenie jednej z firm w miejscowości Klęka w powiecie średzkim mężczyzna wpadł do zbiornika technologicznego. Został uwolniony przez strażaków.
Jak informuje "Głos Powiatu Średzkiego", 58-letni pracownik zewnętrznej firmy, wykonujący piaskowanie podczas konserwacji zbiornika, spadł na jego dno. Ratownicy zastali go przytomnego. Został uwolniony przez strażaków i trafił do szpitala. Interwencja strażaków z grupy wysokościowej i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego nie była konieczna.

