Reklama

Akcja służb na terenie jednej z firm w regionie. Mężczyzna wpadł do zbiornika

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. LP
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. LP

Na miejsce zadysponowano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wysokościowego z Poznania oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jak przekazał oficer dyżurny, zgłoszenie wpłynęło do służb w niedzielę rano. Na terenie jednej z firm w miejscowości Klęka w powiecie średzkim mężczyzna wpadł do zbiornika technologicznego. Został uwolniony przez strażaków.

Jak informuje "Głos Powiatu Średzkiego", 58-letni pracownik zewnętrznej firmy, wykonujący piaskowanie podczas konserwacji zbiornika, spadł na jego dno. Ratownicy zastali go przytomnego. Został uwolniony przez strażaków i trafił do szpitala. Interwencja strażaków z grupy wysokościowej i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego nie była konieczna.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Jest kolejne na dziś ostrzeżenie również dla Poznania i powiatu!
39℃
25℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
12.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro