Metropolita poznański spotkał się z mistrzami. Dostał specjalną koszulkę i piłkę
Dodano 1 godzina temu
Spotkanie odbyło się w piątek.
Archidiecezja Poznańska poinformowała o wizycie piłkarzy i działaczy Lecha Poznań, którzy w piątek odwiedzili arcybiskupa Zbigniewa Zielińskiego.
"Metropolita poznański podarował im proporce z herbem patronów Poznania i katedry - Świętych Piotra i Pawła oraz herb Archidiecezji Poznańskiej. Mateusz Skrzypczak w imieniu piłkarzy przekazał księdzu arcybiskupowi koszulkę Lecha Poznań z napisem Arcybiskup Zbigniew Zieliński oraz piłkę z podpisami piłkarzy Lecha Poznań" przekazano.
Na koniec piłkarze zwiedzili poznańską katedrę.

