Reklama

Metropolita poznański spotkał się z mistrzami. Dostał specjalną koszulkę i piłkę

fot. Archidiecezja Poznańska / FB
fot. Archidiecezja Poznańska / FB

Spotkanie odbyło się w piątek.

Archidiecezja Poznańska poinformowała o wizycie piłkarzy i działaczy Lecha Poznań, którzy w piątek odwiedzili arcybiskupa Zbigniewa Zielińskiego.

"Metropolita poznański podarował im proporce z herbem patronów Poznania i katedry - Świętych Piotra i Pawła oraz herb Archidiecezji Poznańskiej. Mateusz Skrzypczak w imieniu piłkarzy przekazał księdzu arcybiskupowi koszulkę Lecha Poznań z napisem Arcybiskup Zbigniew Zieliński oraz piłkę z podpisami piłkarzy Lecha Poznań" przekazano.

Na koniec piłkarze zwiedzili poznańską katedrę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Cała Wielkopolska na czerwono. Do kiedy ostrzeżenia III stopnia?
36℃
21℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
4.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro