Reklama

Ogromny korek na parkingu przy poznańskim lotnisku. "Wyjazd zajął około 20 minut."

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

W tej sprawie napisał do nas czytelnik, który wyjeżdżał w piątek wieczorem z parkingu.

- Czy mogą się Państwo zainteresować paranoją na parkingu Ławica P6? Parking na tysiące samochodów, z którego jest jeden wyjazd. I każdy dzwoni do ochrony, podając numer do wyjazdu z parkingu. Wyjazd dziś, około 21:45, zajmował około 20 min. Koszt parkingu olbrzymi, a standard parkingu dramatyczny. - napisał Czytelnik.

Taki system na parkingu działa już od dłuższego czasu. Dodatkowo każdy podróżujący, który otrzyma voucher na parkowanie od biura podróży, przy wyjeździe, musi faktycznie dzwonić do obsługi i podać numer rejestracyjny, aby obsługa otworzyła szlaban. W momencie, gdy z parkingu wyjeżdża kilkanaście samochodów naraz, generuje to ogromne korki.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
9.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro