Ogromny korek na parkingu przy poznańskim lotnisku. "Wyjazd zajął około 20 minut."
Dodano 1 godzina temu
W tej sprawie napisał do nas czytelnik, który wyjeżdżał w piątek wieczorem z parkingu.
- Czy mogą się Państwo zainteresować paranoją na parkingu Ławica P6? Parking na tysiące samochodów, z którego jest jeden wyjazd. I każdy dzwoni do ochrony, podając numer do wyjazdu z parkingu. Wyjazd dziś, około 21:45, zajmował około 20 min. Koszt parkingu olbrzymi, a standard parkingu dramatyczny. - napisał Czytelnik.
Taki system na parkingu działa już od dłuższego czasu. Dodatkowo każdy podróżujący, który otrzyma voucher na parkowanie od biura podróży, przy wyjeździe, musi faktycznie dzwonić do obsługi i podać numer rejestracyjny, aby obsługa otworzyła szlaban. W momencie, gdy z parkingu wyjeżdża kilkanaście samochodów naraz, generuje to ogromne korki.

