Poważny wypadek na poznańskim odcinku A2. Zderzenie kilku samochodów i utrudnienia
Dodano 1 godzina temu
Do wypadku doszło w piątek między węzłami Poznań-Komorniki i Poznań-Luboń.
Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na wysokości Poznania zderzyły się 4 samochody osobowe. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały ranne.
Obecnie zablokowane są pasy: lewy i środkowy w kierunku Warszawy. Tworzy się spory zator na drodze.
Utrudnienia mogą potrwać około godziny 18:00.

