Reklama

Taka promocja w wielkopolskim mieście. Do świadectwa bilet na basen

zdjęcie ilustracyjne | fot. Seidenperle z Pixabay
zdjęcie ilustracyjne | fot. Seidenperle z Pixabay

Wejściówka ważna jest do końca wakacji.

Ostrów Wielkopolski rozpoczyna wakacje z akcją skierowaną do najmłodszych mieszkańców. Z okazji zakończenia roku szkolnego uczniowie szkół podstawowych otrzymają łącznie 6341 bezpłatnych zaproszeń na Basen Miejski "Olimpijska". Bilety wręczane są razem ze świadectwami, a tegorocznej inicjatywie towarzyszy hasło "Zabierz głowę nad wodę!", które przypomina o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

"Chcemy, by wakacje naszych uczniów były nie tylko radosne, ale przede wszystkim bezpieczne. Basen to doskonałe miejsce, gdzie można się zrelaksować, zadbać o zdrowie i świetnie się bawić pod okiem doświadczonych ratowników. Cieszę się, że wspólnie możemy promować kulturę wypoczynku z głową" - podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

"Aby planowanie wakacyjnych dni było jeszcze prostsze, poniżej zebraliśmy kluczowe zasady korzystania z tegorocznych wejściówek. Każdy bilet uprawnia do jednorazowego, całkowicie bezpłatnego wejścia na teren basenu miejskiego. Zaproszenia można zrealizować wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia obiektu (akcja nie obejmuje weekendów)" - informują urzędnicy z Ostrowa Wielkopolskiego.

Wszystkie przekazane bilety są ważne przez całe lato - aż do 31 sierpnia 2026 roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
5.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro