Kłęby ciemnego dymu nad Poznaniem. Autobus MPK cały w ogniu
Dodano 2 godziny temu
Sytuacja jest już opanowana.
O zdarzeniu informują nas Czytelnicy. "Pali się coś konkretnie przy Serbskiej i Naramowickiej" - pisze jedna z osób. "Pożar pod Leroy na Serbskiej. Co się stało?" - dodaje kolejna.
Strażacy potwierdzają, że około godziny 7:30 odebrali zgłoszenie o pożarze autobusu przy ulicy Serbskiej. "Na miejscu pracują nasze trzy zastępy. Według wstępnych informacji cały pojazd jest w ogniu. Szczegółów jeszcze nie znamy" - mówi nam oficer dyżurny wielkopolskich strażaków.


Najpopularniejsze komentarze