Reklama

Kłęby ciemnego dymu nad Poznaniem. Autobus MPK cały w ogniu

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Sytuacja jest już opanowana.

O zdarzeniu informują nas Czytelnicy. "Pali się coś konkretnie przy Serbskiej i Naramowickiej" - pisze jedna z osób. "Pożar pod Leroy na Serbskiej. Co się stało?" - dodaje kolejna.

Strażacy potwierdzają, że około godziny 7:30 odebrali zgłoszenie o pożarze autobusu przy ulicy Serbskiej. "Na miejscu pracują nasze trzy zastępy. Według wstępnych informacji cały pojazd jest w ogniu. Szczegółów jeszcze nie znamy" - mówi nam oficer dyżurny wielkopolskich strażaków.


  • Aktualizacja
    1 godzina temu
    Aktualizacja
    1 godzina temu
    Jak przekazał nam kierownik ruchu CNR MPK, to autobus poznańskiego przewoźnika - linia nr 322. Dodał, że pożar jest już ugaszony. Nie ucierpiała żadna osoba.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
9.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro