Reklama

Uciekinierzy z poprawczaka zatrzymani w pociągu

Policjant wracając po służbie do domu udaremnił ucieczkę dwójki zbiegów z poprawczaka. Chłopcy jechali pociągiem relacji Poznań-Warszawa. Zostali rozpoznani na podstawie rysopisu, który został przekazany do oddziałów policji kilka godzin wcześniej. Nastolatkowie wrócili do poprawczaka.

Funkcjonariusz Oddziału Prewencji Policji otrzymał informacje o ucieczce dwóch chłopaków z poprawczaka o godzinie 18.00, kiedy jeszcze przebywał na służbie. Po jej zakończeniu udał się do domu pociągiem do Wrześni. Tam spotkał chłopaków, którzy odpowiadali rysopisowi przesłanemu do komendy.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA


Policjant poprosił konduktora o pomoc a następnie zatrzymał uciekinierów. Chłopacy początkowo stawiali opór, jednak szybko ulegli. We Wrześni czekał już na nich patrol. Nastolatkowie zostali przewiezieni do poprawczaka.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
14.90 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro