Kolejne prace na Ogrodach od poniedziałku. Zmiany zajdą na tych ulicach
W związku z wprowadzaniem Strefy Płatnego Parkowania.
- Od początku czerwca wprowadzana jest nowa organizacja ruchu na ulicach osiedla. Wykonawca zakończył już działania zaplanowane na obszarze I, obejmującym teren ograniczony ulicami Dąbrowskiego, św. Wawrzyńca i Żeromskiego - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich. - Zgodnie z harmonogramem obecnie roboty są prowadzone na ulicach Engestroema i Szamarzewskiego. Malowanie oznakowania poziomego na jezdni, ze względu na wysokie temperatury, jest wykonywane głównie w porze nocnej - dodaje.
Od poniedziałku, 29 czerwca, prace przeniosą się na ulicę Bednarską, od wtorku na Grodziską, a od środy na Szamotulską. Już teraz kierowcy są proszeni o przeparkowanie samochodów. Oznakowanie już się pojawiło. Jeśli pogoda pozwoli, prace potrwają do 3 lipca. - Równolegle trwa budowa progów zwalniających na ulicach Swojskiej, Pięknej i Miodowej. Podczas robót należy spodziewać się punktowego zawężenia jezdni.
SPP na Ogrodach zostanie wprowadzona w listopadzie.

