Demontują reklamy na terenie po Tesco w Poznaniu
Znikają charakterystyczne banery.
- Demontaż reklam na terenie likwidowanego centrum handlowego przy ul. Opieńskiego - napisał do nas Czytelnik. To kolejne prace prowadzone w tym miejscu. O tym, że rozpoczęto tu rozbiórkę rampy prowadzącej na nieużywany parking na dachu obiektu, pisaliśmy na epoznan.pl już 19 kwietnia. Właściciel nieruchomości ma zgodę na wyburzenie całego obiektu handlowego, a jego działania są zgodne z przepisami.
Wkrótce kolejne prace. - Na lipiec 2026 roku planowane jest rozpoczęcie wyburzania dobudowanej, bocznej części pasażu, po tym, jak z końcem czerwca wygasną umowy z tamtejszymi najemcami. Sklep Kaufland będzie funkcjonował dla klientów do końca 2026 roku. Ostateczna rozbiórka głównej hali nastąpi dopiero po opuszczeniu lokalu, które jest planowane w 2027 roku - informował nas Radosław Górecki z firmy Archicom, która jest właścicielem terenu.

