Korki pod Poznaniem. Ślisko po kolizji
Dodano 1 godzina temu
Do zdarzenia doszło w Dąbrowie.
O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Kolizja dwóch aut, droga nr 307, rondo z ulicą Szkolną w Dąbrowie - napisał. - Tworzą się dość spore korki - dodaje.
Dyżurny wielkopolskich strażaków potwierdza, że chwilę przed 8:40 doszło tam do kolizji pojazdów, w wyniku której na jezdnię wydostały się płyny eksploatacyjne. - Nie mamy informacji, by ktoś tam ucierpiał, ale usuwamy płyny powodujące śliskość nawierzchni - tłumaczy.
W rejonie zjazdu z trasy S11 i ronda w Dąbrowie rzeczywiście tworzą się korki. Apelujemy o ostrożność.

