Reklama

Potworne korki na Lechickiej. "Stoję od 40 minut, nic się nie rusza"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Alarmuje Czytelnik.

- Co się dzieje na Lechickiej? Od 40 minut stoję w korku, w którym nic się nie rusza - napisał. Policja przyznaje, że nie ma żadnego zgłoszenia o zdarzeniu drogowym w tym rejonie. Strażaków także tam nie ma. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w rejonie mostu Lecha na jezdni prowadzącej w kierunku Hlonda, doszło do awarii autobusu i to przez to zdarzenie tworzą się korki.

Aktualnie korek na Lechickiej ciągnie się od skrzyżowania z ulicą Murawa aż do mostu Lecha. Źle jest też na Serbskiej - tu auta stoją w kierunku Lechickiej już od Naramowickiej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
30℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
3.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro