Kłęby czarnego dymu pod Poznaniem
Dodano 1 godzina temu
Na A2 paliła się ciężarówka.
- W Komornikach widać wielkie kłęby czarnego dymu patrząc w kierunku zachodnim, wiecie może co się pali - napisał jeden z Czytelników. Takich wiadomości dostaliśmy przed 6:00 kilka.
Jak się okazuje, na autostradzie A2 doszło do pożaru ciężarówki przewożącej plastikowe kubeczki. - Na miejscu są cztery nasze zastępy - wyjaśnia dyżurny wielkopolskich strażaków. - Do pożaru doszło na jezdni w kierunku Poznania na 152. kilometrze trasy w rejonie Gołusek - dodaje.
W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Aktualnie przejazd A2 odbywa się bez większych utrudnień.

