Reklama

Kłęby czarnego dymu pod Poznaniem

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Na A2 paliła się ciężarówka.

- W Komornikach widać wielkie kłęby czarnego dymu patrząc w kierunku zachodnim, wiecie może co się pali - napisał jeden z Czytelników. Takich wiadomości dostaliśmy przed 6:00 kilka.

Jak się okazuje, na autostradzie A2 doszło do pożaru ciężarówki przewożącej plastikowe kubeczki. - Na miejscu są cztery nasze zastępy - wyjaśnia dyżurny wielkopolskich strażaków. - Do pożaru doszło na jezdni w kierunku Poznania na 152. kilometrze trasy w rejonie Gołusek - dodaje.

W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Aktualnie przejazd A2 odbywa się bez większych utrudnień.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla części województwa. To dopiero początek!
30℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
15.60 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro