Fatalny wypadek w regionie. Kobieta uderzyła autem w betonowy przepust
Dodano 11 godzin temu
Do zdarzenia doszło w powiecie leszczyńskim.
W poniedziałek w godzinach popołudniowych do poważnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Nowa Wieś - Pawłowice. Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że 28-letnia kierująca Fiatem Punto nagle straciła panowanie nad autem, zjechała z drogi do przydrożnego rowu i uderzyła w betonowy przepust.
Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ze względu na duże zniszczenia w pojeździe kobieta nie mogła się z niego samodzielnie wydostać. Dostęp do niej musieli wykonać strażacy. Ostatecznie kobieta została przetransportowana do szpitala.

