Znowu zamkną przejazd kolejowy na północy Poznania. Na miesiąc!
Dodano 1 godzina temu
Tym razem zamknięty zostanie przejazd na ulicy Naramowickiej.
- 29 czerwca (poniedziałek) rozpoczną się prace remontowe na przejeździe kolejowym w ciągu ulicy Naramowickiej- zapowiada Zarząd Transportu Miejskiego. - Wymuszą one zmiany tras autobusów linii nr 167, 911 oraz 214. Objazd poprowadzony zostanie ulicami: Łużycką, Umultowską, Krygowskiego i Dzięgielową-dodaje.
Tym razem prace kolejarzy są planowane w tym miejscu na około miesiąc. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku także prowadzono prace na tym przejeździe. Miały trwać krócej, ale zostały wydłużone ze względu na napotkanie niezinwentaryzowanej infrastruktury podziemnej.

