Reklama

Znowu zamkną przejazd kolejowy na północy Poznania. Na miesiąc!

Zdjęcie z ubiegłego roku | fot. Czytelnik
Zdjęcie z ubiegłego roku | fot. Czytelnik

Tym razem zamknięty zostanie przejazd na ulicy Naramowickiej.

- 29 czerwca (poniedziałek) rozpoczną się prace remontowe na przejeździe kolejowym w ciągu ulicy Naramowickiej- zapowiada Zarząd Transportu Miejskiego. - Wymuszą one zmiany tras autobusów linii nr 167, 911 oraz 214. Objazd poprowadzony zostanie ulicami: Łużycką, Umultowską, Krygowskiego i Dzięgielową-dodaje.

Tym razem prace kolejarzy są planowane w tym miejscu na około miesiąc. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku także prowadzono prace na tym przejeździe. Miały trwać krócej, ale zostały wydłużone ze względu na napotkanie niezinwentaryzowanej infrastruktury podziemnej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
5.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro