Kilkaset osób zasiadło do stołów na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta (zdjęcia)
Dodano 1 godzina temu
To wydarzenie biletowane.
Na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta trwa wydarzenie "Dobry Stół". Wspólna kolacja dla ponad 300 osób łączy kuchnię, muzykę na żywo i działania społeczne. Program oparty jest na motywie czterech pór roku, interpretowanych poprzez smaki, dźwięki i sposób serwowania potraw.
Za menu odpowiadają poznańscy szefowie kuchni: Dawid Łagowski, Tomasz Zdrenka i Mariusz Górecki. Część dochodu z biletów zostanie przeznaczona na program Żółty Talerz prowadzony przez Kulczyk Foundation. Za wstęp trzeba było zapłacić około 300 złotych.
To jedno z wydarzeń trwającego w Poznaniu Malta Festivalu.

