Duże utrudnienia po wypadku na poznańskim skrzyżowaniu. Jest apel do kierowców!
Dodano 2 godziny temu
By omijać okolicę.
Jak informują przedstawiciele ZDM, wciąż trzeba się liczyć z utrudnieniami po wypadku na ul. Serbskiej i Naramowickiej. Doszło w tym miejscu do zderzenia tramwaju z autokarem. O szczegółach pisaliśmy tutaj.
"Zamknięta jest ul. Serbska od skrzyżowania z ul. Wilczak do skrzyżowania z ul. Naramowicką. Droga jest nieprzejezdna w obu kierunkach" - informują przedstawiciele Zarządu Dróg Miejskich. "Prosimy o omijanie tego rejonu i wybieranie alternatywnych tras. Zachowajcie ostrożność" - dodają.

