Poznajesz? Szukają go policjanci
Dodano 1 godzina temu
Chodzi o oszustwo.
- Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa poprzez wprowadzenie w błąd pokrzywdzonego co do tożsamości telefonicznego rozmówcy, który przedstawił się jako pracownik banku oraz operatora sieci telekomunikacyjnej - wyjaśnia poznańska policja. - Do zdarzenia doszło 12 marca. Straty to ponad 26 000 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą - dodaje.
Jeśli poznajesz osobę ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami pod numerem 47 77 158 07 - z osobą prowadzącą sprawę lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 123 11, powołując się na nr sprawy D.III.56011.10.2026.IG.

