Reklama
Reklama

Kucyk Rysiu czeka na dzieci

fot. organizator
fot. organizator

Przez całe ferie zimowe na Hipodromie Wola dzieci mogą brać udział w zajęciach jeździeckich. To doskonała okazja, by zapoznać się ze zwierzętami i sprawdzić, czy naszego malucha zainteresuje właśnie taki rodzaj aktywności fizycznej. M.in. kucyk Rysiu czeka na dzieci 6 dni w tygodniu (w poniedziałki odpoczywa) - od 9 do 20.

Jazda konna to doskonały sport, który szybko może się przerodzić w prawdziwą pasję. Z takim przekonaniem Hipodrom Wola zachęca wszystkich rodziców, by przychodzili ze swoimi pociechami do szkółki jeździeckiej. Czekają w niej nie tylko konie, ale też mniejsze kucyki. Między innymi kucyk Rysiu, który bardzo podoba się małym fanom jeździectwa. Przede wszystkim dlatego, że jest podobny do Alfa.

Koszt jednej godziny zajęć to około 30 złotych. Najmłodsi kursanci mają już 3 lub 4 lata! Sporo jest też uczniów ze szkół podstawowych. Już po pięciu godzinach z instruktorem niektóre dzieci rozpoczynają samodzielne jazdy. Warto wykorzystać przyszły tydzień, wciąż jeszcze wolny od nauki, na odwiedzenie szkółki jeździeckiej. Ci mali i trochę więksi mogą próbować swoich sił w tym sporcie między 9 a 22 sześć dni w tygodniu. W poniedziałki zwierzęta odpoczywają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
11.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro