Reklama
Reklama

Kolejne spotkanie grupy G5 za nami

Dziś w Poznaniu odbyło się kolejne spotkanie grupy G5 - przedstawicieli czterech miast-gospodarzy EURO 2012 oraz spółki PL.2012. Dyskutowano m.in. o wspólnej polityce promocyjnej miast, ewentualnych problemach związanych z zakwaterowaniem kibiców oraz podsumowano ubiegłoroczne działania miast i spółki.

Spotkania robocze grupy G5 odbywają się w miesięcznych odstępach w jednym z miast-gospodarzy. Dziś przedstawiciele Gdańska, Warszawy, Wrocławia, spółki PL.2012 oraz oczywiście naszego miasta, spotkali się w Poznaniu. Dyskutowano przede wszystkim o sprawach bieżących. Poruszano m.in. kwestię zbliżającego się losowania eliminacji Euro 2012. Zastanawiano się również nad możliwością wykorzystania zaplecza uczelni wyższych w celu zakwaterowania kibiców. Przedstawiciele miast-gospodarzy biorą również pod uwagę zapewnienie kibicom noclegów w innych miastach, maksymalnie 150 kilometrów od miejsca rozgrywania meczu.

Wszyscy wysłannicy miast obecni na spotkaniu byli zgodni, że muszą ze sobą współpracować w jak największym wymiarze. Dlatego na najbliższych Targach Nieruchomości w Cannes grupa G5 będzie się prezentować na jednym stanowisku.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
28.09 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro