Noworodek pozostawiony w "oknie życia" w naszym regionie
Dodano wtorek, 9.06.2026 r., godz. 16.02
Policja potwierdza.
Jak informuje portal wlkp24.info.pl, noworodek został pozostawiony w "oknie życia" funkcjonującym przy Klasztorze Sióstr Nazaretanek w Ostrzeszowie.
Policja jedynie potwierdza; o szczegółach funkcjonariusze nie informują.
"Potwierdzam, że sytuacja miała miejsce wczoraj przed godziną 21:00. Ze względu na charakter sprawy i w porozumieniu z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu nie udzielamy informacji" - mówi w rozmowie z lokalnym portalem mł. asp. Eliza Rybczak z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
