Reklama

Ogromna dziura w ulicy Głogowskiej: zapadła się jezdnia

Na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Niegolewskich pojawiła się ogromna dziura w jezdni. Najprawdopodobniej jest ona spowodowana awarią podziemnych instalacji, która doprowadziła do zapadnięcia się nawierzchni. Jak widać na zdjęciach - miejsce jest oznakowane, jednak kierowcy poruszający się na tym odcinku muszą uważać. Jutro drogowcy mają usunąć dziurę.

Widz Telewizji WTK poinformował redakcję Pulsu Dnia o ogromnej dziurze, która straszy kierowców, na jednej z reprezentacyjnych ulic Poznania - Głogowskiej. Postanowiliśmy to sprawdzić. Na Łazarzu, na wysokości ul. Niegolewskich w jezdni faktycznie znajduje się sporych rozmiarów wyrwa. Obecnie jest oznaczona słupkami.

Pracownicy Zarządu Dróg Miejskich przyznają, że sygnał o "mega dziurze" otrzymali wczoraj. Nie mogą jej jednak po prostu zakleić - najpierw trzeba sprawdzić instalację podziemną. Dlatego dziurę zabezpieczają słupki, a ostateczna naprawa możliwe, że odbędzie się już jutro.

ZDM ma pełne ręce roboty. Sroga zima zbierze żniwo na poznańskich ulicach. Już teraz widać mnóstwo wyrw w jezdniach, które wyłaniają się spod śniegu. Drogowcy proszą kierowców o telefoniczne zgłaszanie dziur małych i dużych(tel. 0-61 848 07 23, pon.-pt. w godz. 7-22 lub 0-661 444 602 w weekendy). W ten sposób będą mogli je naprawić jeszcze przed nadejściem wiosny.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
12℃
Poziom opadów:
6 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
8.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro