Reklama

Ferie w klubie bokserskim

fot. KWP w Poznaniu
fot. KWP w Poznaniu

Od początku tygodnia trwają ferie. Uczniowie którzy nie pojechali na zimowisko, szukają rozrywek w Poznaniu. A tych nie brakuje. Darmowe zajęcia z boksu dla młodzieży organizuje klub Boks Poznań w Modenie na Jeżykach.

Uczniowie wielkopolskich szkół rozpoczęli dwutygodniowe ferie. Mniejsze dzieci wystarczy zaprowadzić na dwór i tak je zaabsorbuje śnieg, że w zasadzie nie trzeba się nimi zajmować.

Dla bardziej aktywnych dzieciaków dobre mogą być zajęcia bokserskie. Otwarte treningi dla wszystkich młodszych niż 15 lat organizuje klub bokserski Boks Poznań w sali przy ul. Jackowskiego na terenie Modeny na Jeżycach. Zajęcia zaczynają się codziennie o godz. 16.00. Wystarczy przyjść trochę wcześniej, by zdążyć się przebrać i można dołączyć do trenującej grupy zawodniczej.

- Większość trenujących tu dzieciaków to 12, 13-latki, ale też jedna osoba przyprowadziła wczoraj 4-latka i świetnie się bawił. Bo tu chodzi o zabawę, aktywne spędzenie czasu. - powiedział dla Epoznan.pl jeden z trenerów klubu Boks Poznań Sebastian Rzadkiewicz. - Przy okazji patrzymy też na potencjalny nabór nowych narybków. Otwarte zajęcia to też forma odkrycia nowych talentów. - dodał później.

W klubie Boks Poznań na Jeżycach jest w ferie sporo miejsca. Część młodzieży trenującej tam zwykle w roku szkolnym wyjechało na zimowisko. Młodzież poniżej 15 roku życia ćwiczy boks pod okiem trzech trenerów. Na razie, w pierwszy dzień ferii, zgłosiły się na trening trzy nowe osoby. Organizatorzy liczą na kolejne.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla całego regionu! Podniesiono stopień!
24℃
13℃
Poziom opadów:
7.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
15.08 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro