Motocyklista ukarany mandatem po zderzeniu nad A2 w Komornikach
Dodano wtorek, 26.05.2026 r., godz. 10.43
Do kolizji doszło we wtorek rano.
Około 9:20 na ulicy Poznańskiej w Komornikach, na wiadukcie nad autostradą, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. - Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motocyklem podczas manewru wyprzedzania nie zachował ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego obok Forda - wyjaśnia podkom. Łukasz Paterski z poznańskiej policji.
Nikt nie ucierpiał. - Motocyklista został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej. Ruch w tym miejscu odbywa się już normalnie - dodaje.
