Motocyklista ukarany mandatem po zderzeniu nad A2 w Komornikach

Do kolizji doszło w tym rejonie | fot. Google Street View
Do kolizji doszło w tym rejonie | fot. Google Street View

Do kolizji doszło we wtorek rano.

Około 9:20 na ulicy Poznańskiej w Komornikach, na wiadukcie nad autostradą, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. - Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motocyklem podczas manewru wyprzedzania nie zachował ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego obok Forda - wyjaśnia podkom. Łukasz Paterski z poznańskiej policji.

Program ,,Czyste Powietrze" - Recepta na zdrowie Twojej Rodziny. Dociepl dom i wymień kopciucha z dofinansowaniem do 100%.
REKLAMA

Nikt nie ucierpiał. - Motocyklista został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej. Ruch w tym miejscu odbywa się już normalnie - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro