Wykorzystał nieuwagę ekspedientki i wyjął kasetkę w sklepie odzieżowym. Policjanci odzyskali łup jeszcze tego samego dnia
Dodano środa, 20.05.2026 r., godz. 16.21
W galerii handlowej w Lesznie doszło do kradzieży.
W poniedziałek 30-latek wykorzystał chwilę nieuwagi ekspedientki i zabrał metalową kasetkę w sklepie odzieżowym. Uciekł ze skradzioną kwotą w wysokości 1.000 złotych.
- Dyżurny po otrzymaniu zgłoszenia z centrum powiadamiania ratunkowego powiadomił o zaistniałej sytuacji policyjne patrole. Krótko po tym policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli mężczyznę w pobliżu sklepu, który na ich widok zaczął uciekać. Został jednak zatrzymany przez mundurowych. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego - informuje Komenda Miejska Policji w Lesznie.
Mundurowi odzyskali całość skradzionego mienia, a podejrzany usłyszał zarzut kradzieży.
