Poranna akcja w Poznaniu. Samochód uderzył w słup, który następnie runął na chodnik

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Na Starołęckiej.

O zdarzeniu poinformował nas Czytelnik. "Starołęka za autostradą, przy poczcie, jadąc w stronę Czapur, auto osobowe wjechało w słup" - pisze.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA

Strażacy potwierdzają, że interweniowali w sobotę rano przy ulicy Starołęckiej w Poznaniu. "Zgłoszenie wpłynęło do nas około godziny 6:30. Samochód uderzył w słup energetyczny, który przewrócił się na chodnik. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Okoliczności kolizji wyjaśniają policjanci" - mówi nam oficer dyżurny wielkopolskich strażaków.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
6.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro