Reklama

Dramatyczna walka o życie płetwonurka w regionie

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. OSP Ślesin / FB
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. OSP Ślesin / FB

Jest reanimowany.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12 w miejscowości Dąbrowa Duża na terenie bazy nurkowej Honoratka. "Odebraliśmy zgłoszenie, o osobie przebywającej w akwenie. Według przekazanych nam informacji mogło dojść do wypadku podczas nurkowania. Na miejsce zadysponowano pięć naszych zastępów"- mówi nam oficer dyżurny wielkopolskich strażaków.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA

Jak dodaje, mężczyzna został podjęty z wody. Obecnie znajduje się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Wciąż trwa walka o jego życie. Prowadzona jest resuscytacja krążeniowo-oddechowa.


  • Aktualizacja
    50 minut temu
    Aktualizacja
    50 minut temu
    Życia mężczyzny nie udało się uratować. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane.
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
6.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro