Region. Za to wykroczenie dostał 5 000 złotych mandatu i stracił prawo jazdy na trzy miesiące

ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE. | fot. Policja/archiwum
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE. | fot. Policja/archiwum

Mężczyzna został zatrzymany w Borku Wielkopolskim.

21-letni mężczyzna kierujący Seatem pędził ulicą Powstańców Wielkopolskich prędkością 127 km/h w terenie zabudowanym. Obowiązuje tam ograniczenie do 50 km/h.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA

- To ponad 2,5 razy więcej niż dopuszczalna prędkość. Jak się okazało, mężczyzna nie uczy się na błędach, jest drogowym recydywistą. Tym razem został ukarany mandatem w wysokości 5000 zł. Stracił też prawo jazdy na 3 miesiące - informuje ku przestrodze Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
28.90 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro