Region. Za to wykroczenie dostał 5 000 złotych mandatu i stracił prawo jazdy na trzy miesiące
Dodano poniedziałek, 27.04.2026 r., godz. 22.06
Mężczyzna został zatrzymany w Borku Wielkopolskim.
21-letni mężczyzna kierujący Seatem pędził ulicą Powstańców Wielkopolskich prędkością 127 km/h w terenie zabudowanym. Obowiązuje tam ograniczenie do 50 km/h.
- To ponad 2,5 razy więcej niż dopuszczalna prędkość. Jak się okazało, mężczyzna nie uczy się na błędach, jest drogowym recydywistą. Tym razem został ukarany mandatem w wysokości 5000 zł. Stracił też prawo jazdy na 3 miesiące - informuje ku przestrodze Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.
