Reklama
Reklama

Akcja służb na poznańskiej ulicy. "Kogoś reanimują"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło przy ulicy Palacza.

O zdarzeniu informuje nas Czytelnik. "Coś się stało na ul. Palacza przy wjeździe do Lidla. Kogoś reanimują i przyjechała policja" - przekazuje.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Policjanci potwierdzają, że odebrali zgłoszenie z tego rejonu. Jak przekazała nam mł. asp. Anna Klój z zespołu prasowego wielkopolskiej policji, nie doszło w tym miejscu do wypadku komunikacyjnego. Funkcjonariusze zostali poproszeni o pomoc w zabezpieczeniu miejsca, w którym prowadzona była resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Ostatecznie tuż po tym, jak radiowóz dotarł na miejsce, karetka z pacjentem odjechała do szpitala. Szczegóły nie są znane.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
19.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro