Reklama

Poznańska studentka może zwyciężyć w europejskim konkursie

Maria Mileńko, studentka z poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych, ma szansę na zajęcie pierwszego miejsca w konkursie zorganizowanym przez Unię Europejską na plakat reklamujący Dzień Europy 2010. Możemy jej pomóc wygrać!

Maria Mileńko została jedną z dziesięciu finalistek konkursu na plakat reklamujący obchody Dnia Europyw 2010 roku. Osiągnięcie to można nazwać imponującym, gdyż 23-letnia autorka była jedną z 1700 osób, które wysłały swe prace na konkurs. Jury wybrało 10 najlepszych prac, jednak to, czy Maria zdobędzie główną nagrodę - 2 tysiące euro, zaproszenie do Brukseli oraz oczywiście rozpowszechniony w 27 państwach UE plakat - zależy od internautów!

Obecnie, na plakatPolki swój głos oddały 28 692osoby. Na drugim miejscu znajduje się praca Elizabeth Rodriguez Gonzales z Hiszpanii (19998 głosów). Każdy internauta, który chce pomóc poznańskiej studentce w wygraniu tego prestiżowego konkursu, musi wejść na stronę internetową designeurope.eu i oddać swój głos na jej projekt.Głosować można do 31 stycznia.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega!
17℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
12.54 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro