Reklama
Reklama

Szukają tego mężczyzny. Rozpoznajesz go?

fot. KMP Poznań
fot. KMP Poznań

Sprawa dotyczy kradzieży.

"Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 2400 zł. Do zdarzenia doszło 8 grudnia 2025 r. w drogerii przy ul. Bukowskiej w Poznaniu" - informuje Małgorzata Meloch z poznańskiej policji. "Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą" - dodaje.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 31 marca. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z ich likwidacją.
REKLAMA

Osoby, które rozpoznają wizerunek ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Grunwald pod nr 47 77 130 99 - z osobą prowadzącą sprawę lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 121 11, powołując się na nr RSD - 216/26.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Również dla Poznania!
8℃
2℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro