Strzeszynek w tegorocznym sezonie kąpielowym z molo!

Zdjęcia sprzed kilkunastu dni. | fot. Maciej Kopiński
Zdjęcia sprzed kilkunastu dni. | fot. Maciej Kopiński

Prace mają się niebawem zakończyć.

Roboty ruszyły we wrześniu ubiegłego roku. Nowy pomost ma nawiązywać do poprzedniej konstrukcji, a do odbudowy wykorzystane zostaną istniejące pale betonowe, które przetrwały pożar. Koszt inwestycji wynosi 1,7 mln zł. Choć pierwotnie planowano zakończenie prac w ubiegłym roku, jeszcze trwają. "Głos Wielkopolski" ustalił, że mają zakończyć się w maju.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Przypomnijmy, że pomost całkowicie spłonął, gdy dwóch nastolatków w październiku 2023 roku rozpaliło na nim ognisko. Ich tożsamość ustalono po opublikowaniu wizerunku w mediach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla regionu, także dla Poznania
10℃
2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro