Reklama
Reklama

Pożar domu, zginął 80-letni mężczyzna

Około godziny 12.00 wybuchł pożar w domu jednorodzinnym na ulicy Kotowo. Zginął 80-letni mężczyzna. Najprawdopodobniej, przyczyną pożaru była iskra z pieca kaflowego. Trwa wyjaśnianie sprawy.

Prawdopodobnie przyczyną pożaru była iska z pieca kaflowego lub wybuch samego pieca. Doprowadziło to do zapalenia podłogi i rozprzestrzenienia się ognia na wszystkie pomieszczenia domu. Dokładne przyczyny ustala straż pożarna.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


W wyniku pożaru zmarł 80-letni mężczyzna, który przebywał wówczas w domu. Poszkodowanego próbowali uratować okoliczni mieszkańcy, jednak nie mogli dostać się do domu z powodu wysokiej temperatury w pomieszczeniu. Mężczyzny nie udało się uratować. Zwłoki z budynku wynieśli strażacy przybyli na miejsce.

Do szpitala została odwieziona żona mężczyzny. W chwili wybuchu pożaru była w sklepie. Kiedy wróciła do domu i dowiedziała się, co się stało, doznała szoku.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro