Będą rozdawać 1,5 tysiąca tulipanów na poznańskich ulicach. Prosto z "kanciaka"
Trasa zabytkowego tramwaju będzie niespodzianką.
Pracownicy MPK Poznań wręczą paniom spotkanym na przystankach półtora tysiąca tulipanów. W ten sposób - już tradycyjnie - w stolicy Wielkopolski świętowany będzie Dzień Kobiet.
"Historyczny tramwaj, a w nim pracownicy Działu Nadzoru Ruchu poznańskiego MPK i kwiaty: kolorowe tulipany dla Pań! Co roku 8 marca taki pojazd wyjeżdża na poznańskie torowiska. Nie inaczej - dzięki współpracy z King Cross Marcelin - będzie w najbliższą niedzielę"- zapowiada Agnieszka Smogulecka, rzeczniczka MPK.
Zabytkowy tramwaj typu 102N, tzw. "kanciak", będzie kursował w godzinach od 12.00 do około 15.00. Na przystankach pracownicy MPK Poznań będą wręczać kwiaty napotkanym poznaniankom oraz paniom odwiedzającym miasto. Trasa przejazdu będzie ustalana na bieżąco, tak aby dotrzeć do różnych części Poznania i obdarować kwiatami jak najwięcej kobiet.

