Przyszedł na policję i powiedział, że zabił żonę. Wcześniej umieścił wpis na Facebooku, w którym prosi Boga o wybaczenie
49-latkowi grozi dożywocie.
Już w poniedziałek informowaliśmy na epoznan.pl o tragedii, do której doszło w powiecie konińskim. W miejscowości Słowiki pod Kleczewem znaleziono zwłoki 41-letniej kobiety po tym, jak na komendę zgłosił się jej mąż z informacją, że zabił żonę. Na ciele 41-latki znaleziono wiele ran kłutych. Mężczyznę zatrzymano.
Portal konin.naszemiasto.pl nieoficjalnie podaje, że Marcin G., zanim zgłosił się na komisariat, dodał post na Facebooku, w którym pisze o postępowaniu swojej żony. Mężczyzna twierdzi, że jego żona od 10 lat miała romans i ostatecznie postanowiła wyrzucić męża z domu. Poskarżył się, że przekazywał żonie swoje wynagrodzenie, a ona miała za to kupować erotyczne stroje, które ubierała w trakcie spotkań z kochankiem w ich małżeńskiej sypialni. - Dla mnie to już za dużo... NIECH MI BÓG WYBACZY - napisał.


Najpopularniejsze komentarze