Reklama

Kolejna awaria wodociągowa w mieście!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. LP
Zdjęcie ilustracyjne | fot. LP

Tym razem na Wilczaku.

Jak przekazuje nam Przemysław Ciupka z Aquanetu, do awarii doszło w rejonie ulicy Wilczak 16. - Aktualnie bez dostępu do wody są mieszkańcy ulicy Wilczak i przyległych ulic. Na ten moment planujemy, że awarię uda się usunąć w godzinach późnopopołudniowych lub wieczornych - tłumaczy.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Obecnie nie mamy informacji o utrudnieniach w ruchu. Na miejsce skierowano beczkowóz. Jeśli takie się pojawią - przekażemy informację na portalu.

  • Aktualizacja
    piątek, 6.02.2026 r., godz. 12.57
    Aktualizacja
    piątek, 6.02.2026 r., godz. 12.57
    W związku z awarią do 13.00 pracują dziś biura ZDM przy ulicy Wilczak.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro