Reklama
Reklama

Do 16 potrwa jarmark świąteczny w Szreniawie

Jeśli nie wiemy, co zrobić z niedzielnym popołudniem - wyjazd do Muzeum Narodowego Rolnictwa w Szreniawie może się okazać ciekawą alternatywną dla szaleńczych zakupów w centrach handlowych. Do 16 potrwa tam VI Jarmark Bożonarodzeniowy.

Impreza odbędzie się na terenie folwarku Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Można tam nie tylko posłuchać kolęd śpiewanych na żywo, ale też zapoznać się ze starymi tradycjami świątecznymi oraz tymi obowiązującymi współcześnie.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

O 14 odbędzie się przedstawienie bożonarodzeniowe. Aż do 16 będzie można wziąć udział w pokazach zdobienia kartek świątecznych, malowania bombek, czy wylewania świec z wosku pszczelego. Na swoich stoiskach wystawiać się będą twórcy ludowi, zachęcając do kupienia ich wyrobów. Chętni będą mogli nabyć ludowe ozdoby na choinkę oraz zabawki. Na jarmarku pojawiła się też tradycyjna szopka z rzeźbami i żywymi zwierzętami.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
14.63 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro