Reklama

Trudne popołudnie dla kierowców z południa regionu. Sporo kolizji i wypadków!

fot. OSP Kamień
fot. OSP Kamień

Zima nie odpuszcza.

Choć aktualnie sytuacja w województwie jest spokojna i strażacy nie mają żadnych poważniejszych interwencji związanych z warunkami atmosferycznymi, inaczej wyglądało niedzielne popołudnie. W południowej części naszego województwa mocno sypnęło śniegiem, a drogowcy nie nadążali z odśnieżaniem dróg.

Zimowe ferie nad Bałtykiem w Linea Mare 5* w Pobierowie: ciepły basen, sauny i SPA, komfortowe pokoje oraz CODZIENNE, tematyczne animacje dla dzieci. Rezerwuj wcześniej i złap termin
REKLAMA

I tak przed 17.00 na drodze wojewódzkiej nr 470 między Kamieniem a Morwinem w powiecie kaliskim auto wypadło z drogi, na miejscu interweniowali nie tylko strażacy, ale też załogi karetek pogotowia i policjanci. Konieczne było ewakuowanie z pojazdu 6-osobowej rodziny. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

W innych lokalizacjach kierowcy skarżyli się między innymi na lód na jezdni. Pojazdy wpadały w poślizg, na szczęście żadne ze zdarzeń nie zakończyło się tragicznie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Trudne warunki atmosferyczne od nocy w części regionu. Jest ostrzeżenie drugiego stopnia!
-4℃
-10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro