Reklama

Szpital w regionie wprowadza ograniczenia w odwiedzinach pacjentów

fot. Szpital Leszno
fot. Szpital Leszno

W Lesznie.

- Ze względu na zwiększoną zachorowalność na infekcje wirusowe wprowadzamy ograniczenia odwiedzin na Oddziale Pediatrycznym do odwołania - przekazuje dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego w Lesznie.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

I tak do odwołania przy pacjencie może przebywać jedna osoba i to zdrowa. Pacjentów nie mogą obecnie odwiedzać osoby poniżej 14. roku życia. - W wyjątkowych przypadkach zgodę na odwiedziny może udzielić kierownik lub lekarz dyżurny - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
34℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
12.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro