Ostatnie dni Betlejem Poznańskiego. Na piątek zapowiedziano koncert noworoczny z popularnym artystą
Betlejem Poznańskie możemy odwiedzić już tylko do 6 stycznia.
Betlejem Poznańskie to znacznie więcej niż stoiska z rękodziełem, grzanym winem czy regionalnymi przysmakami. Na odwiedzających czekają również atrakcje dla dzieci i dorosłych, takie jak karuzele, kolejka górska, lodowisko oraz młyńskie koło, z którego można oglądać centrum miasta z wysokości 33 metrów. Wszystkie te atrakcje będą dostępne jedynie do święta Trzech Króli, a kolejna edycja wydarzenia odbędzie się dopiero za niespełna rok.
"W ostatnich dniach Betlejem Poznańskie będzie można odwiedzić w normalnych godzinach, tzn. od 11:00 do 21:00 (stoiska gastronomiczne działają "do ostatniego klienta")" - informują miejscy urzędnicy.
Na piątek, 2 stycznia, na godzinę 19:00 na placu Wolności zaplanowano noworoczny koncert Mezo. Natomiast w sobotę, 3 stycznia, o godz. 15 na scenie zaprezentuje się Orkiestra Dęta OSP Iwanowice.

